685 Artikelen
Maak je klaar met LOOKFANTASTIC - Professionele haarverzorging
Grote plannen? Tijd voor beter haar. Jouw ultieme stylingcrew is er (ja, dat zijn wij). Ontdek onze salonwaardige collectie tools, treatments en texturen voor de momenten die ertoe doen.
Geselecteerde
Filters
Kérastase Complete Care for Coily Hair Bundle
Recommended Retail Price:€243,50Huidige prijs:€206,98
€246,40 per L
L’Oréal Professionnel Vitamino Color Shampoo 300ml and Refill Pack 500ml for coloured hair
Recommended Retail Price:€51,18Huidige prijs:€38,39
€127,97 per L
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Oil and Shampoo Bundle
Recommended Retail Price:€61,53Huidige prijs:€46,15
€118,33 per L
Kérastase Specifique Masque Hydra-Apaisant Conditioner 200ml Duo
Recommended Retail Price:€117,30Huidige prijs:€99,71
€249,28 per L
Redken Styling - Rough Clay Duo (2 x 50ml)
Recommended Retail Price:€54,74Huidige prijs:€46,53
€465,30 per L
Redken Extreme Anti-Snap Treatment Duo 2 x 250ml
Recommended Retail Price:€64,40Huidige prijs:€54,74
€109,48 per L
Redken Extreme Conditioner Duo (2 x 250ml)
Recommended Retail Price:€58,65Huidige prijs:€49,85
€99,70 per L
Kérastase Gloss Absolu Frizz-Glaze Cream For Thick Frizzy Hair 45ml
Recommended Retail Price:€17,83Huidige prijs:€15,18
€337,33 per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 75ml, Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 50ml, Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-In Treatment 150ml & Limited-edition satin scrunchie set TOTW bundle
Recommended Retail Price:€50,60Huidige prijs:€43,01
€155,83 per L
Kérastase Genesis Duo Discovery Set, Shampoo and Conditioner for Weakened Hair Prone to Falling Due To Breakage
Recommended Retail Price:€25,30Huidige prijs:€21,51
€10,76 per unit
Kérastase Gloss Absolu Shampoo 500ml and Refill Pouch Bundle
Recommended Retail Price:€110,40Huidige prijs:€93,84
€93,84 per L