583 Artikelen
Maak je klaar met LOOKFANTASTIC - Professionele haarverzorging
Grote plannen? Tijd voor beter haar. Jouw ultieme stylingcrew is er (ja, dat zijn wij). Ontdek onze salonwaardige collectie tools, treatments en texturen voor de momenten die ertoe doen.
Geselecteerde
Filters
Kérastase Densifique Bain Homme (250ml) Duo
Recommended Retail Price:€70,15Huidige prijs:€59,63
€119,26 per L
Redken Acidic Bonding Concentraat Curls Siliconenvrije Shampoo voor Beschadigde Krullen en Kroeshaar 300 ml
Recommended Retail Price:€31,63Huidige prijs:€26,89
€89,63 per L
Pureology Strength Cure Blonde Shampoo 1000 ml
Recommended Retail Price:€62,10Huidige prijs:€49,68
€49,68 per L
Pureology Strength Cure Blonde Conditioner 266ml
Recommended Retail Price:€35,08Huidige prijs:€26,31
€98,91 per L
Kérastase Resistance Volumifique Bain (250ml) Duo
Recommended Retail Price:€63,25Huidige prijs:€53,76
€107,52 per L
L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Pre-Shampoobehandeling 250 ml
€36,23
€144,92 per L
Kérastase Chroma Absolu Huile Cicagloss 75ml
Recommended Retail Price:€67,28Huidige prijs:€57,19
€762,53 per L
Kérastase Gloss Absolu Bain Crème Hydra-Glaze Shampoo and Mask For Thick Frizzy Hair
Recommended Retail Price:€93,73Huidige prijs:€79,67
€177,04 per L
Kérastase Nutritive Nourishing Essentials Bundle for Fine-Medium Dry Hair
Recommended Retail Price:€131,68Huidige prijs:€111,93
€207,28 per L
Redken Acidic Color Gloss Shampoo, Conditioner 300ml and Heat Protection Treatment 190ml Bundle
Recommended Retail Price:€82,50Huidige prijs:€70,13
€233,77 per L
Redken Extreme Cat Reconstructing Treatment 150ml
Recommended Retail Price:€29,90Huidige prijs:€25,42
€169,47 per L
Kérastase Nutritive Hydration Hero Conditioning Duo for Dry Hair
Recommended Retail Price:€80,50Huidige prijs:€68,43
€171,08 per L