954 Artikelen
Cruelty Free Beauty
Zonder dierproeven bieden dierproefvrije schoonheidsproducten nog steeds het plezier en de luxe van make-up, haarverzorging en huidverzorging waar we allemaal van houden. Shop onze selectie van de beste dierproefvrije schoonheidsproducten voor je haar, huid en lichaam van merken zoals Illamasqua, PIXI en Paul Mitchell.
Geselecteerde
Filters
The Ordinary Glycolipide Crèmereiniger 150 ml
€12,77
€85,13 per L
The Ordinary Squalane and Amino Acids Lip Balm 15ml
€9,78
€652,00 per L
ESPA Bergamot and Jasmine Cleansing Duo (Worth €59.00)
€44,25
€88,50 per L
PIXI On-The-Glow Crèmebronzer 19g (Verschillende Tinten)
Recommended Retail Price:€20,70Huidige prijs:€16,56
Pai Skincare Rozenbottel Bioherstellende Gezichtsolie met Rozenbottelzaad en Vruchten 10 ml
Recommended Retail Price:€21,85Huidige prijs:€17,04
€1704,00 per L
Curlsmith Essential Moisture Conditioner 355 ml
€24,00
€67,61 per L
The Ordinary Caffeine 3% + Escin 1% Energizing Face Serum 30ml
€9,55
€318,33 per L
The Ordinary's The Target & Treat Set for Blemish-Prone Skin
€11,27
€5,64 per unit
The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder 20g
€7,25
€362,50 per KG
ESPA Optimal Skin Cleansing Oil 200ml
Recommended Retail Price:€49,00Huidige prijs:€31,85
€163,33 per L
The INKEY List Vitamine B, C en E Moisturizer 50 ml
Recommended Retail Price:€10,35Huidige prijs:€7,25
€145,00 per L
Too Faced Hangover 3-in-1 Primer & Setting Spray 120ml
€34,50
€287,50 per L
The INKEY List Polyglutamic Acid Serum 30 ml
Recommended Retail Price:€17,25Huidige prijs:€12,08
€402,67 per L