953 Artikelen
Cruelty Free Beauty
Zonder dierproeven bieden dierproefvrije schoonheidsproducten nog steeds het plezier en de luxe van make-up, haarverzorging en huidverzorging waar we allemaal van houden. Shop onze selectie van de beste dierproefvrije schoonheidsproducten voor je haar, huid en lichaam van merken zoals Illamasqua, PIXI en Paul Mitchell.
Geselecteerde
Filters
The Ordinary 100% Koudgeperste Marula-olie van Eerste Persing 30 ml
€12,42
€414,00 per L
Elemis Pro-Collagen Green Fig Cleansing Balm 20g
Recommended Retail Price:€16,68Huidige prijs:€13,34
€667,00 per kg
PIXI H20 Skintint 35ml (Verschillende Tinten)
Recommended Retail Price:€13,79Huidige prijs:€11,03
€315,14 per L
The Ordinary Amino Acids + B5 30 ml
€10,12
€337,33 per L
The INKEY List PHA Exfoliërende en Hydraterende Lichaamswatercrème 150 ml
Recommended Retail Price:€14,95Huidige prijs:€10,47
€69,80 per L
Pai Skincare Phaze Rebalancing PHA Reiniger 100 ml
Recommended Retail Price:€33,35Huidige prijs:€26,68
€266,80 per L
Curlsmith In-Shower Style Fixer 237ml
€26,00
€109,70 per L
The Ordinary Aloë 2% + NAG 2% Oplossing Serum 30 ml
Recommended Retail Price:€14,84Huidige prijs:€13,35
€445,00 per L
Christophe Robin Luscious Curl Defining Butter with Kokum Butter 150ml
Recommended Retail Price:€27,00Huidige prijs:€10,80
€72,00 per L