4263 Artikelen
offer
Geselecteerde
Filters
Garnier Method For Curls Spray, up to 48H moisture and definition 150ml
€11,49
€76,60 per L
Tocobo Calamine Pore Control Cleansing Oil 200ml
€21,00
€105,00 per L
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Toner 150ml
€19,00
€126,67 per L
Wella Professionals Invigo Color Brilliance Vibrant Kleurmasker voor Fijn Haare 150 ml
Recommended Retail Price:€21,85Huidige prijs:€16,39
€109,27 per L
Bumble and bumble Bond-Building Herstellende Conditioner 200 ml
€33,00
€165,00 per L
Round Lab Birch Juice Toner 300ml
€27,00
€90,00 per L
Aveda Botanical Repair Bond-Buidling Flitsbehandeling 150 ml
Recommended Retail Price:€48,30Huidige prijs:€36,23
€241,53 per L
Biolage Full Rescue Shampoo 400ml and Conditoner 236ml Duo
€58,08
€91,32 per L
Joico Defy Damage Protective Shield 100 ml
€29,44
€294,40 per L
VIRTUE Damage Reverse Serum 50 ml
€67,85
€1357,00 per L
Wella Professionals Care EIMI Super Set Extra Strong Finishing Spray 500 ml
Recommended Retail Price:€25,93Huidige prijs:€19,45
€38,90 per L
Briogeo Superfoods Avocado and Kiwi Mega Moisture Superfoods Hair Mask 240ml
€36,80
€153,33 per L
Avène Hyaluron Activ B3 Triple Correction Eye Cream 15ml
Recommended Retail Price:€36,74Huidige prijs:€29,39
€1959,33 per L
Joico Blonde Life Violet Conditioner 250 ml
€27,37
€109,48 per L
Matrix Mega Sleek Anti-Frizz Topcoat 30ml
€20,93
€697,67 per L
Sol de Janeiro Bum Bum Body Scrub 220g
Recommended Retail Price:€39,00Huidige prijs:€29,25
€132,95 per KG
Elemis Cool Down Bodywash 200 ml
€40,00
€200,00 per L
Curlsmith Effortless Waves Trial Size 59ml
€11,00
€186,44 per L
Curlsmith Moisture Memory Reactivator 237ml
€25,00
€105,49 per L
Avène Hyaluron Activ B3 Concentrated Plumping Serum for Ageing Skin 30ml
Recommended Retail Price:€48,30Huidige prijs:€38,64
€1288,00 per l
M·A·C Mini In Extreme Dimension Mascara – 3D Black 4g
€18,40
€4600,00 per KG
Umberto Giannini Krulverstevigende Olie 50 ml
Recommended Retail Price:€10,29Huidige prijs:€7,72
€154,40 per L