1923 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Coco & Eve Like a Virgin Hydrating Routine Bundle
Recommended Retail Price:€87,40Huidige prijs:€69,92
€90,57 per L
Living Proof No Frizz Shampoo 60ml
€16,00
€266,67 per L
Umberto Giannini Strong Curls Define and Nourish Duo
Recommended Retail Price:€26,34Huidige prijs:€19,76
€56,46 per L
Pureology Hydrate Verzachtende Behandeling 200 ml
Recommended Retail Price:€43,13Huidige prijs:€32,35
€161,75 per L
Bumble and bumble Bond-Building Herstellende Shampoo 60 ml
€15,00
€250,00 per L
Bumble and bumble Bond-Building Herstellende Conditioner 60 ml
€12,00
€200,00 per L
KMS HeadRemedy Deep Cleanse Shampoo 300ml
€24,96
€83,20 per L
L'Oréal Professionnel Metal Detox Oil and Shampoo Bundle
€66,13
€188,94 per L
Living Proof Restore Shampoo Reisformaat 60 ml
€16,00
€266,67 per L
Biolage Full Rescue Densifying Leave-in Spray 250ml
€37,38
€149,52 per L
Biolage Strength Recovery Conditioner 236ml
€26,45
€112,08 per L
Biolage Color Last Conditioner 400ml
€31,05
€77,63 per L
Joico Moisture Recovery Treatment Balm 500ml
€45,20
€90,40 per L
Joico Defy Damage Shampoo, Conditioner and Masque Set
€161,00
€140,00 per L
Briogeo Superfoods Avocado and Kiwi Mega Moisture 3-In-1 Leave-In Spray 170ml
€25,88
€152,24 per L
Aveda Men Pure-Formance Shampoo 300 ml
€32,20
€107,33 per L
Briogeo Style + Treat Yuzu + Plum Oil Soft Power Air Dry Cream 118ml
€26,45
€224,15 per L
VIRTUE Labs Flourish Masker voor Dunner Wordend Haar 150 ml
€76,00
€506,67 per L
Coco & Eve Like A Virgin Shampoo & Conditioner and Frizz-Fix and Pro Shine Mist Bundle
Recommended Retail Price:€80,50Huidige prijs:€64,40
€90,70 per L
Biolage All-In-One Multi-Benefit Styling Oil 100ml
€34,50
€345,00 per L
Biolage Volume Boost Conditioner 400ml
€31,05
€77,63 per L
Biolage Bond Therapy Intensive Treatment 150ml
€23,58
€157,20 per L
Biolage Full Rescue Shampoo 400ml
€31,63
€79,08 per L
Biolage Full Rescue Conditioner 236ml
€26,45
€112,08 per L
Goldwell Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
Recommended Retail Price:€19,55Huidige prijs:€14,66
€97,73 per L
Goldwell BondPro+ Fortifying Shampoo 250ml
€18,40
€73,60 per L