1917 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Aesop Shampoo 100ml
€17,25
€172,50 per L
Goldwell Dualsenses Bond Pro Set
€17,83
€99,06 per L
Aveda Shampure Nurturing Shampoo & Conditioner Bundle
Recommended Retail Price:€51,75Huidige prijs:€43,99
€87,98 per L
OUAI Thick Hair Treatment Masque Travel Size 100ml
€23,00
€230,00 per L
Redken Extreme Length Shampoo, Conditioner and One United Hair Bundle
Recommended Retail Price:€74,50Huidige prijs:€63,33
€84,44 per L
Bumble and bumble Antivocht Gel-olie voor Krullend Haar 150 ml
€26,00
€173,33 per L
Joico K-Pak Herstellende Shampoo 1000 ml
€66,13
€66,13 per L
Wella Professionals Invigo Volume Boost Uplifting Verzorgende Haarspray 150 ml
Recommended Retail Price:€22,08Huidige prijs:€16,56
€110,40 per L
Living Proof Clarifying Detox Shampoo + Moisture Rescue Mask for Detox & Hair Hydration
Recommended Retail Price:€78,20Huidige prijs:€62,56
€62,56 per unit
Shu Uemura The Art Of Styling Nendo Definer Matte Klei 75ml
€40,25
€536,67 per L
KeraCare Curlessence Hydraterende Gezonde Haarbooster 70 ml
Recommended Retail Price:€8,57Huidige prijs:€6,43
€91,86 per L
Umberto Giannini Thirsty Curls De-Frizzer 100ml
Recommended Retail Price:€10,64Huidige prijs:€7,98
€79,80 per L
Shea Moisture Raw Sheaboter Diep Behandelingsmasker 326ml
€15,80
€48,47 per L
Clinique for Men Aloë Scheergel 125 ml
€31,05
€248,40 per L
NUXE Hair Prodigieux Detangling Leave-in Hair Milk 100ml
Recommended Retail Price:€25,30Huidige prijs:€18,98
€189,80 per L
Shu Uemura Art of Hair Urban Moisture Masker 200 ml
€73,60
€368,00 per L
Aveda Scalp Solutions Balancerende Shampoo 200 ml
Recommended Retail Price:€34,50Huidige prijs:€25,88
€129,40 per L
Shea Moisture Raw Sheaboter Moisture Retention Shampoo 379ml
€15,80
€41,15 per L
Redken Brews Men's Work Hard Molding Paste Duo
Recommended Retail Price:€46,00Huidige prijs:€39,10
€195,50 per L
Briogeo Scalp Revival Charcoal + Tea Tree Scalp Treatment Serum 30ml
€34,50
€1150,00 per L
Joico Defy Damage DETOX Cleansing Crème 300ml
€26,34
€87,80 per l
Garnier Method for Curls Gel 370ml
€11,49
€31,05 per L
Redken All Soft and One United Bundle
Recommended Retail Price:€74,50Huidige prijs:€63,33
€84,44 per L
Aveda Purescription Volumegevende Tonic 100 ml
Recommended Retail Price:€32,20Huidige prijs:€24,15
€241,50 per L
OUAI Haargloss 177ml
€34,50
€194,92 per L
Garnier Method for Curls Conditioner 200ml
€9,19
€45,95 per L