1914 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Wella Professionals EIMI Pearl Styler Hair Gel 100m
Recommended Retail Price:€18,98Huidige prijs:€14,24
€142,40 per L
NIOXIN Density Defend Diaboost Hair Thickening Serum Leave-In Scalp Treatment Serum 100ml
Recommended Retail Price:€72,68Huidige prijs:€54,51
€545,10 per L
Umberto Giannini Krulverstevigende Olie 50 ml
Recommended Retail Price:€10,29Huidige prijs:€7,72
€154,40 per L
AMELIORATE Soothing Scalp Exfoliant 125ml
Recommended Retail Price:€23,00Huidige prijs:€17,25
€138,00 per L
As I Am Rice Water Powerhouse Bundle
Recommended Retail Price:€38,93Huidige prijs:€29,20
€30,86 per L
The Ordinary Sulphate 4% Reiniger voor Lichaam en Haar 240 ml
€10,12
€42,17 per L
Kérastase Chroma Absolu Huile Cicagloss 75ml
Recommended Retail Price:€67,28Huidige prijs:€57,19
€762,53 per L
Bouclème Flexible Hold Haarspray 200 ml
Recommended Retail Price:€29,00Huidige prijs:€21,75
€108,75 per L
Kérastase Resistance Reconstructing 3 Step Regime
Recommended Retail Price:€130,53Huidige prijs:€110,95
€170,69 per L
Kérastase Blond Absolu Shine, Strength and Neutralising Trio
Recommended Retail Price:€112,70Huidige prijs:€95,80
€127,73 per L
Wella Professionals Care EIMI Super Set Extra Strong Finishing Spray 500 ml
Recommended Retail Price:€25,93Huidige prijs:€19,45
€38,90 per L
Briogeo Don't Despair, Repair! Super Moisture Conditioner 473ml
€37,95
€37,95 per unit
Perricone MD Haircare Hydrating & Strengthening Conditioner 10oz FG
Recommended Retail Price:€35,00Huidige prijs:€21,00
Aveda Scalp Solutions Vernieuwende Conditioner 200 ml
Recommended Retail Price:€39,10Huidige prijs:€29,33
€146,65 per L
Aveda Botanical Repair Verstevigend Nachtserum 100 ml
Recommended Retail Price:€48,30Huidige prijs:€36,23
€362,30 per L