1917 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Wella Professionals Care Invigo Color Brilliance Kleurbeschermende Shampoo voor Stug Haar 300 ml
Recommended Retail Price:€20,01Huidige prijs:€15,01
€50,03 per L
Kérastase Densifique Bain Homme (250ml) Duo
Recommended Retail Price:€70,15Huidige prijs:€59,63
€119,26 per L
Garnier Method For Curls Spray, up to 48H moisture and definition 150ml
€11,49
€76,60 per L
Kérastase Première Duo Discovery Set, Pre-Shampoo and Shampoo for All Types of Damaged Hair
Recommended Retail Price:€28,75Huidige prijs:€24,44
€12,22 per unit
As I Am Jamaicaanse Zwarte Castorolie Co-wash
Recommended Retail Price:€15,18Huidige prijs:€11,39
€25,09 per KG
Kérastase Genesis Homme Verstevigende en Verdikkende Spray 150 ml
Recommended Retail Price:€36,00Huidige prijs:€30,60
€204,00 per L
Redken Acidic Bonding Concentraat Curls Siliconenvrije Shampoo voor Beschadigde Krullen en Kroeshaar 300 ml
Recommended Retail Price:€31,63Huidige prijs:€26,89
€89,63 per L
Christophe Robin Shade Variation Mask - Golden Blonde 250ml (NEW)
Recommended Retail Price:€38,00Huidige prijs:€28,50
Wella Professionals Care Invigo Scalp Balance Shampoo voor de Gevoelige Huid 300 ml
Recommended Retail Price:€20,01Huidige prijs:€15,01
€50,03 per L
Olaplex No.4D Clean Volume Gewichtloze Olieabsorberende Detox Droogshampoo 250 ml
Recommended Retail Price:€32,20Huidige prijs:€24,15
€96,60 per L
Olaplex No. 0.5 Scalp Longevity Treatment 50ml -Univ
Recommended Retail Price:€47,15Huidige prijs:€35,36
€707,20 per L
NIOXIN Density Defend Diaboost Hair Thickening Serum Leave-In Scalp Treatment Serum 100ml
Recommended Retail Price:€72,68Huidige prijs:€54,51
€545,10 per L
OUAI Antiroos Shampoo 300 ml
€39,10
€130,33 per L