1921 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Olaplex Volumiserende Föhnnevel 150 ml
Recommended Retail Price:€34,50Huidige prijs:€25,88
€172,53 per L
Living Proof Perfect Hair Day Shampoo and Conditioner Bundle for Hydration, Softness and Shine
Recommended Retail Price:€69,00Huidige prijs:€55,20
€116,95 per L
NIOXIN Scalp and Hair Thickening System 2 Shampoo for Natural Hair with Progressed Thinning 1L
Recommended Retail Price:€46,58Huidige prijs:€34,94
€34,94 per L
Aveda Nutriplenish Diep Hydraterende Conditioner 250 ml
Recommended Retail Price:€39,10Huidige prijs:€29,33
€117,32 per L
KMS Moist Repair Revival Creme 125ml
Recommended Retail Price:€32,20Huidige prijs:€25,76
€206,08 per L
Kérastase Resistance Masque Force Architecte 200 ml
Recommended Retail Price:€53,48Huidige prijs:€45,46
€227,30 per L
Kérastase Resistance Therepiste Serum 30 ml
Recommended Retail Price:€59,80Huidige prijs:€50,83
€1694,33 per L
Kérastase Gloss Absolu Shampoo, Conditoner, Milk and Oil Bundle
Recommended Retail Price:€174,23Huidige prijs:€148,10
€201,50 per L
L'Oréal Paris Elvive Kleurbeschermende Koperkleurtegengaande Paarse Shampoo 200 ml
Recommended Retail Price:€8,04Huidige prijs:€5,70
€28,50 per L
Kérastase Blond Absolu Blond Guard 190ml
Recommended Retail Price:€42,55Huidige prijs:€36,17
€190,37 per L
Wella Professionals Ultimate Smooth Conditioner 200ml
Recommended Retail Price:€32,09Huidige prijs:€24,07
€120,35 per L
Christophe Robin Volumising Conditioner with Rose Extracts 200ml
Recommended Retail Price:€29,00Huidige prijs:€21,75
€108,75 per L
Kérastase Densifique Bain Homme (250 ml)
Recommended Retail Price:€35,08Huidige prijs:€29,82
€119,28 per L