Sukin Revitalising Facial Scrub (125ml)
Verdien 9 punten
€9,45
Uitverkocht
Sukin Revitalising Facial Scrub combineert: bamboe-extract, gemalen walnootschalen, aloë vera, kamille, jojoba en sesam om een cleanser te creëren die vuil en onzuiverheden verwijdert en tegelijkertijd een gezonde circulatie bevordert. De scrub verfijnt de huidtextuur en maakt de huid schoon en stralend.
Sukin gelooft dat de krachtigste en effectiefste ingrediënten voor uw huid en haarverzorging uit de natuur komen. Sukin een milieubewust bedrijf uit Australië gericht op persoonlijke verzorging.
‘Skincare that doesn’t cost the earth™’ - Sukin's inzet gaat veel verder dan alleen cosmetica. Het 100% gecertificeerde carbonneutrale bedrijf streeft ernaar de impact van hun bedrijf op onze steeds kwetsbaardere omgeving te verminderen. .
Vaak samen gekocht

Dit artikel
Sukin Revitalising Facial Scrub (125ml)
€9,45
Andere klanten kochten
Alle beoordelingen
Er zijn momenteel geen beoordelingen.