276 Artikelen
15%
Geselecteerde
Filters
Redken Extreme Shampoo and Conditioner For Damaged Hair with Thermal Spray Heat Protector
Recommended Retail Price:€85,68Huidige prijs:€72,83
€85,68 per L
Redken All Soft Mega Curl Hydrating and Nourishing Shampoo with Conditioner Duo for Curly and Coily Hair
Recommended Retail Price:€88,09Huidige prijs:€74,88
€83,20 per L
Kérastase Blond Absolu Neutralise, Condition and Hydrate Trio
Recommended Retail Price:€137,43Huidige prijs:€116,82
€212,40 per L
Redken Hydrating Curl Defining Cream and Refreshing Curl Hair Mist Bundle for Curly and Coily Hair
Recommended Retail Price:€72,45Huidige prijs:€61,58
€123,16 per L
Redken All Soft Heavy Cream Duo (2 x 250ml)
Recommended Retail Price:€70,00Huidige prijs:€59,50
€119,00 per L
Redken Extreme Anti-Snap Treatment Duo 2 x 250ml
Recommended Retail Price:€64,40Huidige prijs:€54,74
€109,48 per L
Kérastase Gloss Absolu Masque Crème Hydra-Glaze For Thick Frizzy Hair 75ml
Recommended Retail Price:€21,74Huidige prijs:€18,48
€246,40 per L
Kérastase Gloss Absolu Bain Crème Hydra-Glaze Shampoo For Thick Frizzy Hair 500ml
Recommended Retail Price:€59,23Huidige prijs:€50,35
€100,70 per L
Daimon Barber Advanced Plus Shampoo 280ml
Recommended Retail Price:€57,44Huidige prijs:€48,83
€174,39 per L
Daimon Barber Hair Growth Galvanizer 100ml
Recommended Retail Price:€45,94Huidige prijs:€39,05
€390,50 per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 75ml, Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 50ml, Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-In Treatment 150ml & Limited-edition satin scrunchie set TOTW bundle
Recommended Retail Price:€50,60Huidige prijs:€43,01
€155,83 per L
Kérastase Genesis Duo Discovery Set, Shampoo and Conditioner for Weakened Hair Prone to Falling Due To Breakage
Recommended Retail Price:€25,30Huidige prijs:€21,51
€10,76 per unit
Kérastase Gloss Absolu Frizz-Glaze Cream For Thick Frizzy Hair 45ml
Recommended Retail Price:€17,83Huidige prijs:€15,18
€337,33 per L
Kérastase Gloss Absolu Shampoo 500ml and Refill Pouch Bundle
Recommended Retail Price:€110,40Huidige prijs:€93,84
€93,84 per L