1919 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Briogeo Scalp Revival Rosemary Pre-Wash Oil for Hair and Scalp 100ml
€34,50
€345,00 per L
Redken Brews Men's Work Hard Kneedbare Pasta 150 ml
Recommended Retail Price:€23,00Huidige prijs:€19,55
€195,50 per L
Redken All Soft Mega Curl Intense Hydrating and Nourishing Routine Set for Curly and Coily Hair
Recommended Retail Price:€92,58Huidige prijs:€78,69
€104,92 per L
Kérastase Genesis Homme Instant Verdikkende Vormgevende Klei 75 ml
€41,40
€552,00 per L
Kérastase Specifique Potentialiste Haarserum 90 ml
Recommended Retail Price:€52,00Huidige prijs:€44,20
€491,11 per L
Christophe Robin Shade Variation Mask - Chic Copper 250ml (NEW)
Recommended Retail Price:€38,00Huidige prijs:€28,50
Kérastase Chronologiste Bain Régenerant, Youth Revitalising Shampoo 500ml
Recommended Retail Price:€67,28Huidige prijs:€57,19
€114,38 per L
Bouclème Seal and Shield Conditioner 300 ml
Recommended Retail Price:€30,00Huidige prijs:€22,50
€75,00 per L
Wella Professionals Care Invigo Scalp Balance Antiroos Shampoo 300 ml
Recommended Retail Price:€20,01Huidige prijs:€15,01
€50,03 per L
Garnier Method for Curls Shampoo, Conditioner and Air Dry Cream Bundle
€29,87
€74,68 per L
KeraCare Detangling Shampoo and Conditioner Duo with Natural Textures Twist and Define Cream
€20,70
€20,70 per unit
KMS Moist Repair Leave-In Conditioner 150ml
Recommended Retail Price:€26,45Huidige prijs:€21,16
€141,07 per L
KeraCare Schuimwrap Settinglotion 8 oz
Recommended Retail Price:€13,23Huidige prijs:€9,92
€43,74 per KG
Umberto Giannini Strong Curls Rosemary Oil Conditioner 250ml
Recommended Retail Price:€11,44Huidige prijs:€8,58
€34,32 per L
Kérastase Nutritive Nourish and Hydrate Duo for Medium-Thick Very Dry Hair
Recommended Retail Price:€85,10Huidige prijs:€72,34
€160,76 per L
NIOXIN Scalp and Hair Thickening System 2 Conditioner for Natural Hair with Progressed Thinning 1L
Recommended Retail Price:€64,98Huidige prijs:€48,74
€48,74 per L
Pureology Strength Cure Blonde Shampoo 266ml
Recommended Retail Price:€29,90Huidige prijs:€22,43
€84,32 per L