1914 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Aveda Be Curly Advanced Co-Wash 350ml
Recommended Retail Price:€48,30Huidige prijs:€36,23
€103,51 per L
AMELIORATE Soothing Conditioner 300ml
Recommended Retail Price:€20,00Huidige prijs:€15,00
€50,00 per L
Mielle Organics Pomegranate and Honey Coil Sculpting Custard 340g
Recommended Retail Price:€16,09Huidige prijs:€10,78
€31,71 per KG
Wella Professionals Invigo After Sun Express Conditioner 200 ml
Recommended Retail Price:€20,01Huidige prijs:€15,01
€75,05 per L
Redken All Soft Shampoo Duo (2 x 300ml)
Recommended Retail Price:€47,00Huidige prijs:€39,95
€66,58 per L
Exclusive Coco & Eve Bond Therapy Pro Bond Hair Mask 212ml
Recommended Retail Price:€36,80Huidige prijs:€29,44
€138,87 per L
Umberto Giannini Root To Tip Anti Hair Fall Treatment 100ml
Recommended Retail Price:€12,59Huidige prijs:€9,44
€94,40 per L
Umberto Giannini Banana Butter Leave-in-Conditioner 200g
Recommended Retail Price:€11,44Huidige prijs:€8,58
€42,90 per KG
Kérastase Chronologiste Bain Régenerant, Youth Revitalising Shampoo 80ml
Recommended Retail Price:€17,25Huidige prijs:€14,66
€183,25 per L
L'Oréal Paris Elvive Extraordinary Oil and Elnett Styling Bundle
Recommended Retail Price:€22,99Huidige prijs:€13,10
€43,67 per ml
As I Am Rosemary Oil Styling Mousse 237ml
Recommended Retail Price:€12,65Huidige prijs:€9,49
€40,04 per L
Redken Acidic Color Gloss Conditioner voor Kleurbescherming en een Glasachtige Glans Supersize 500 ml
Recommended Retail Price:€37,00Huidige prijs:€31,45
€62,90 per L