1919 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Joico Moisture Recovery Moisturizing Shampoo For Thick-Coarse, Dry Hair 300ml
€23,58
€78,60 per L
Umberto Giannini Scalp Restore Hoofdhuidherstellende Antiroos Conditioner 250 ml
Recommended Retail Price:€10,29Huidige prijs:€7,72
€30,88 per L
NIOXIN Scalp and Hair Thickening System 4 Conditioner for Coloured Dry and Damaged Hair with Progressed Thinning 1L
Recommended Retail Price:€64,98Huidige prijs:€48,74
€48,74 per L
Aveda Verdikkende Haartonic 100 ml
Recommended Retail Price:€32,20Huidige prijs:€24,15
€241,50 per L
Redken Extreme Shampoo voor Beschadigd Haar 500 ml
Recommended Retail Price:€35,65Huidige prijs:€30,30
€60,60 per L
NIOXIN Scalp and Hair Thickening System 4 for Coloured Dry and Damaged Hair with Progressed Thinning Loyalty Kit
Recommended Retail Price:€88,44Huidige prijs:€66,33
€94,76 per L
Redken All Soft Heavy Crème (250 ml)
Recommended Retail Price:€35,00Huidige prijs:€29,75
€119,00 per L
Umberto Giannini Strong Curls Strengthening Shampoo & Conditioner Duo
Recommended Retail Price:€22,89Huidige prijs:€17,17
€34,34 per L
Camille Rose Aloë Geklopte Botergel 240 ml
Recommended Retail Price:€14,38Huidige prijs:€10,79
€44,96 per L
Wella Professionals Care Ultimate Color Sulphate-Free Shampoo For all Coloured Hair 250ml
Recommended Retail Price:€26,80Huidige prijs:€20,10
€80,40 per L
Pureology Strength Cure Shampoo 266ml
Recommended Retail Price:€29,90Huidige prijs:€22,43
€84,32 per L
Bumble and bumble Sunday Shampoo 250 ml
Recommended Retail Price:€29,90Huidige prijs:€22,43
€89,72 per L
brushworks Haarclipjes (Verpakking met 6 Stuks)
Recommended Retail Price:€8,04Huidige prijs:€5,62
€5,62 per unit
Kerastase Curl Manifesto Refresh Absolu Spray 190 ml
Recommended Retail Price:€42,55Huidige prijs:€36,17
€190,37 per L