1923 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Wella Professionals Color Fresh Masker Vinyl Handschoenen (2 paar)
Recommended Retail Price:€2,01Huidige prijs:€1,51
€1,51 per unit
Kérastase Elixir Ultime Bain Shampoo
Recommended Retail Price:€35,08Huidige prijs:€29,82
€119,28 per L
Kérastase Gloss Absolu Frizz-Glaze Cream For Thick Frizzy Hair 240ml
Recommended Retail Price:€50,60Huidige prijs:€43,01
€172,04 per L
Kerastase Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle Conditioner 250 ml
Recommended Retail Price:€42,55Huidige prijs:€36,17
€144,68 per L
Aveda Damage Remedy Restructuring Conditioner 200ml
Recommended Retail Price:€39,10Huidige prijs:€29,33
€146,65 per L
Kérastase Stylingmousse Bouffant 150 ml
Recommended Retail Price:€42,55Huidige prijs:€36,17
€241,13 per L
Kérastase Première Discovery Set for Damaged Hair
Recommended Retail Price:€38,53Huidige prijs:€36,41
€182,05 per L
Kérastase Chroma Absolu Masker Chroma Filler 200 ml
€58,65
€293,25 per L
Redken Acidic Grow Full System Densifying Shampoo for Thin Hair, Strengthens & Thickens
Recommended Retail Price:€31,63Huidige prijs:€26,89
€89,63 per L
Umberto Giannini Dream Waves Peptide & Chia Seed Wave Enhancing Shampoo 250ml
Recommended Retail Price:€11,44Huidige prijs:€8,58
€34,32 per L
Sol de Janeiro Brazilian Joia Shampoo & Conditioner 90ml Travel Duo
Recommended Retail Price:€24,00Huidige prijs:€18,00
€100,00 per L
Umberto Giannini Hoofdhuid- en Haarolie met Rozemarijn 50 ml
Recommended Retail Price:€11,44Huidige prijs:€8,58
€171,60 per L
JOICO Blonde Life Verhelderende Conditioner 250 ml
€27,31
€109,24 per L
Pureology Strength Cure Conditioner 266ml
Recommended Retail Price:€35,08Huidige prijs:€26,31
€98,91 per L
Kérastase Première Antipluishaar Herstellend Fillerserum 90 ml
Recommended Retail Price:€52,00Huidige prijs:€44,20
€491,11 per L