1904 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Briogeo Style + Treat Anniversary Duo
Recommended Retail Price:€51,75Huidige prijs:€41,40
€20,70 per unit
OUAI Thicker Hair Kit
€87,40
€493,79 per L
Redken All Soft Heavy Cream Duo (2 x 250ml)
Recommended Retail Price:€70,00Huidige prijs:€59,50
€119,00 per L
Wella Professionals Care EIMI Thermal Image Heat Protection 150ml with Mistify Me Strong Hairspray 300ml Styling Bundle
Recommended Retail Price:€41,34Huidige prijs:€31,00
KeraCare Glossifier voor Droge en Jeukende Hoofdhuid 200 g
Recommended Retail Price:€20,24Huidige prijs:€15,18
€75,90 per KG
Matrix A Curl Can Dream Shampoo, Hair Mask and Miracle Creator Haircare Gift Set for Moisturising and Defining Curls/Coils
Recommended Retail Price:€59,00Huidige prijs:€41,30
€55,81 per L
Living Proof (PhD) Advanced Clean Dry Shampoo 90ml & Scalp Care Density Serum 50ml
€82,80
€591,43 per L
Aesop Rose Hair & Scalp Moisturising Masque 120ml
€35,65
€297,08 per L
NUXE Hair Prodigieux High Shine Full Routine
Recommended Retail Price:€105,80Huidige prijs:€79,35
€113,36 per L
Bumble and bumble Krullen Hydraterende Shampoo 1 l
Recommended Retail Price:€119,60Huidige prijs:€89,70
€89,70 per L
Mermade Hair Föhnborstel EU-stekker
Recommended Retail Price:€86,25Huidige prijs:€60,38
€60,38 per unit
Aesop Sage & Cedar Scalp Treatment 25ml
€33,35
€1334,00 per L
Christophe Robin New Luscious Curl Cleansing Balm 75 ml
Recommended Retail Price:€15,00Huidige prijs:€10,50
€140,00 per L
Redken Extreme Anti-Snap Treatment Duo 2 x 250ml
Recommended Retail Price:€64,40Huidige prijs:€54,74
€109,48 per L
Umberto Giannini Banana Butter Nourishing Superfood Conditioner 250ml
Recommended Retail Price:€10,29Huidige prijs:€7,72
€30,88 per L
Olaplex No.4 Fine Shampoo & Weightless Nourishing Mask Duo
Recommended Retail Price:€79,35Huidige prijs:€59,51
€0,13 per 50