1905 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Wella Professionals Color Fresh 7/47 Medium Blond Roodbruin 75ml
Recommended Retail Price:€17,83Huidige prijs:€13,37
€178,27 per L
Coco & Eve Damaged Hair Treatment Bundle
Recommended Retail Price:€63,25Huidige prijs:€50,60
€150,15 per L
Goldwell Dualsenses Blonde and Highlights Anti-Yellow Shampoo 250ml
€18,40
€73,60 per L
Redken Hydrating Curl Defining Cream and Refreshing Curl Hair Mist Bundle for Curly and Coily Hair
Recommended Retail Price:€72,45Huidige prijs:€61,58
€123,16 per L
Aesop Rozen Hydraterend Masker voor Haar en Hoofdhuid 500 ml
€93,15
€186,30 per L
Redken All Soft Mega Curl Hydrating and Nourishing Shampoo Duo with Conditioner for Curly and Coily Hair
Recommended Retail Price:€85,27Huidige prijs:€72,48
€80,53 per L
Pureology Hydrate Shampoo, Conditioner and Top Coat & Tone Routine for Neutralising and Hydrating Copper Hair
Recommended Retail Price:€101,55Huidige prijs:€76,16
€104,04 per L
Redken Extreme Conditioner Duo (2 x 250ml)
Recommended Retail Price:€58,65Huidige prijs:€49,85
€99,70 per L
Redken Extreme Shampoo and Conditioner For Damaged Hair with Thermal Spray Heat Protector
Recommended Retail Price:€85,68Huidige prijs:€72,83
€85,68 per L
Redken All Soft Mega Curl Hydrating and Nourishing Shampoo with Conditioner Duo for Curly and Coily Hair
Recommended Retail Price:€88,09Huidige prijs:€74,88
€83,20 per L
Wella Professionals EIMI Sculpt Force Styling Haargel 125ml
Recommended Retail Price:€20,99Huidige prijs:€14,70
€117,60 per L
Goldwell BondPro+ Day and Night Bond Booster 75ml
€23,00
€306,67 per L
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance and Hydrate Fluid 150ml
Recommended Retail Price:€27,60Huidige prijs:€20,70
€138,00 per L
L’Oreal Paris Elvive Extraordinary Oil Day & Night Set
€28,75
€143,75 per L