1920 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Redken Extreme Shampoo, Conditioner and One United Multi-Benefit Leave-in Treatment, Strength Repair Bundle for Damaged Hair
Recommended Retail Price:€74,50Huidige prijs:€63,33
€84,44 per L
Joico Blonde Life Violet Conditioner 1000 ml
Recommended Retail Price:€68,25Huidige prijs:€51,19
€51,19 per L
Kérastase Blond Absolu and Energising Scrub Trio 250ml
Recommended Retail Price:€119,00Huidige prijs:€101,15
€404,60 per L
OUAI Fine Shampoo and Refill Bundle
Recommended Retail Price:€96,60Huidige prijs:€85,10
€68,30 per L
Umberto Giannini Banana Butter Nourishing Superfood Shampoo 250ml
Recommended Retail Price:€10,29Huidige prijs:€7,72
€30,88 per L
OUAI Healthy Hair Is On The OUAI Holiday Kit 2025
€89,70
€249,17 per L
Umberto Giannini Flowerology Naturally Kinder Colour - Donkerblond 7.0 195ml
Recommended Retail Price:€11,50Huidige prijs:€8,63
€44,26 per L
Kérastase Blond Absolu Ultra Violet Shampoo, Masque and Conditioner Trio
Recommended Retail Price:€136,28Huidige prijs:€115,84
€165,49 per L
Coco & Eve Boost Therapy Routine Bundle
Recommended Retail Price:€89,70Huidige prijs:€71,76
€117,64 per L
NUXE Huile Prodigieuse Shimmering Multi-Purpose Dry Oil 50ml & 'Sunset Bliss' Hair & Body Fragrance Mist 100ml Bundle
Recommended Retail Price:€54,05Huidige prijs:€40,54
€270,27 per L
Wella Professionals Care Ultimate Smooth & Ultimate Repair Bundle
Recommended Retail Price:€61,41Huidige prijs:€46,06
€767,67 per L
KMS Head Remedy Anti-Dandruff Shampoo 300ml
€24,15
€80,50 per L
Kérastase Resistance Masque Extentioniste 200ml
Recommended Retail Price:€54,05Huidige prijs:€45,94
€229,70 per L