1916 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Joico Blonde Life Violet Conditioner 1000 ml
Recommended Retail Price:€68,25Huidige prijs:€51,19
€51,19 per L
Kérastase Genesis Homme Complete Bundle
Recommended Retail Price:€212,75Huidige prijs:€180,84
€221,89 per L
Redken All Soft Conditioner Duo (2 x 250ml)
Recommended Retail Price:€51,00Huidige prijs:€43,35
€86,70 per L
VIRTUE Overnight Scalp & Hair Elixir 50ml/1.7 fl. oz
€70,15
€1403,00 per L
Redken Acidic Grow Full System Hair Serum 100ml & Redken Acidic Grow Full System Instant Densifying Spray 190ml Duo
Recommended Retail Price:€69,46Huidige prijs:€59,04
€203,59 per L
Mermade Hair Verwisselbare Föhnborstel (EU)
Recommended Retail Price:€128,80Huidige prijs:€96,60
€96,60 per unit
Kérastase Première Decalcifying Pre-Shampoo with Travel Size Shampoo for Damaged Hair with Pure Citric Acid
Recommended Retail Price:€67,85Huidige prijs:€57,67
€174,76 per l
KMS Moist Repair Cleansing Conditioner 275ml
Recommended Retail Price:€26,45Huidige prijs:€21,16
€76,95 per L
KMS Color Vitality Conditioner 750ml
Recommended Retail Price:€55,78Huidige prijs:€44,62
€59,49 per L
Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Hair Oil 75ml for All Hair Types with 75ml Refill Bundle
Recommended Retail Price:€102,50Huidige prijs:€87,13
€580,87 per L
Kérastase Resistance Therepiste Serum 30ml Duo
Recommended Retail Price:€104,00Huidige prijs:€88,40
€1473,33 per L
Kérastase Resistance Therapiste Masque 200ml Duo
Recommended Retail Price:€117,30Huidige prijs:€99,71
€249,28 per L
Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner 250ml
Recommended Retail Price:€34,47Huidige prijs:€25,85
€103,40 per L