1902 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Matrix A Curl Can Dream Shampoo Hair Mask Moisturising Cream and Scrunch 'N' Go Defining Spray for Wavy and Curly Hair
Recommended Retail Price:€99,62Huidige prijs:€89,67
€74,73 per L
Wella Professionals Ultimate Repair Day and Night Hair Serum 30ml
Recommended Retail Price:€59,11Huidige prijs:€44,33
€1477,67 per L
Pureology Strength Cure Blonde Shampoo 266ml
Recommended Retail Price:€26,67Huidige prijs:€20,00
€75,19 per L
Aesop Rozen Hydraterend Masker voor Haar en Hoofdhuid 500 ml
€93,15
€186,30 per L