1913 Artikelen
Alle haarverzorging bekijken
Laat uw haar er glanzend en levendig uit zien met het complete assortiment haarverzorging van lookfantastic. Biedt alles wat u nodig hebt: van de dagelijkse hydratatie tot speciale behandelingen die uw haar diep voeden met prachtige resultaten. Met een breed assortiment premium shampoos en conditioners van luxemerken zoals Kérastase, Redken, Olaplex en Paul Mitchell alsook haaroliën van Wella, Moroccanoil en macadamia-olie. Verwen uw haar met uitgebreide verzorging met het assortiment serums en maskers vol geconcentreerde formules die zorgen voor droog, dof of pluizend haar. Populaire zoekopdrachten: haarmaskers, haarverzorgingscadeausets, shampoo, conditioner, reissets.
Geselecteerde
Filters
Christophe Robin Cleansing Purifying Scrub Duo (Worth €84.00)
€79,35
€158,70 per L
Kérastase Resistance Bain Extentioniste 250ml
Recommended Retail Price:€31,22Huidige prijs:€26,54
€106,16 per L
Kérastase Blond Absolu L’Huile Cicagloss Refillable Hair Oil 75ml and Refill Capsule Duo for Blonde or Lightened Hair
Recommended Retail Price:€102,50Huidige prijs:€87,13
€580,87 per L
Garnier Nutrisse Permanente Haarverf (Verschillende tinten)
Recommended Retail Price:€9,20Huidige prijs:€5,52
€5,52 per unit
Wella Professionals EIMI Sculpt Force Styling Haargel 125ml
Recommended Retail Price:€20,99Huidige prijs:€14,70
€117,60 per L
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance and Hydrate Fluid 150ml
Recommended Retail Price:€27,60Huidige prijs:€20,70
€138,00 per L
Fudge Paintbox Haarverf 75 ml - Gold Coast
Recommended Retail Price:€13,17Huidige prijs:€9,22
€122,93 per L
Bumble and bumble Sunday Zuiverende Clay Wash Volledig Formaat 15 ml
Recommended Retail Price:€39,39Huidige prijs:€29,54
€1969,33 per L
Bumble and bumble Verdikkend Verstevigend Masker 200 ml
Recommended Retail Price:€44,85Huidige prijs:€33,64
€168,20 per L
brushworks Satin Hair Bow Duo – Red and Black
Recommended Retail Price:€6,79Huidige prijs:€4,75
€4,75 per unit
Goldwell BondPro+ Repair and Structure Spray 150ml
€21,85
€145,67 per L
Kérastase Specifique Stimuliste Hair Thickener 125ml Duo
Recommended Retail Price:€146,40Huidige prijs:€131,76
€527,04 per L
Fudge Paintbox Haarverf 75 ml - Turquoise Days
Recommended Retail Price:€13,17Huidige prijs:€9,22
€122,93 per L